
Dobrý večer s Actifitem. Vyšehrad z řeky. Mimochodem, tady je v Praze Vltava nejhlubší. Až 10 metrů. Proto tu Šemík mohl zvládnout svůj skok.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io

Z téhle výšky to dost bolí. Nedivím se, že na to Šemík skonal.
!HBITS
!VINE