You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

(edited)

A v přijímači zářivé energie je anténa tedy jen kousek vertikálního drátu? To se mi zdá hodně neuvěřitelné.
Vychází to cca na 5,7 m pro Plzeň.

0E-8 BEE
1 comments

Na "statickou anténu" bych volil spíše plochu. První pokusy jsem ale dělal tak, že jsem sprostě navinul drát na držák od televizní antény. fungovalo to vlastně jako cívka a "sbíralo" to elektrony ze všech směrů :-)

0E-8 BEE