You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Na "statickou anténu" bych volil spíše plochu. První pokusy jsem ale dělal tak, že jsem sprostě navinul drát na držák od televizní antény. fungovalo to vlastně jako cívka a "sbíralo" to elektrony ze všech směrů :-)

0E-8 BEE
2 comments

A pak ta cédéčka...

0E-8 BEE

Ideální budou nevypálená, nebudou tam mít dírky od laseru :⁠-⁠)

0E-8 BEE