You are viewing a single comment's thread:
Na "statickou anténu" bych volil spíše plochu. První pokusy jsem ale dělal tak, že jsem sprostě navinul drát na držák od televizní antény. fungovalo to vlastně jako cívka a "sbíralo" to elektrony ze všech směrů :-)
A pak ta cédéčka...
View more
Ideální budou nevypálená, nebudou tam mít dírky od laseru :-)
View more