You are viewing a single comment's thread:
A pak ta cédéčka...
No, buď z nich uděláš šesti metrového "hada", nebo plochu :-). Pokud budeš počítat plochu, tak klidně ignoruj tu díru uprostřed, protože "drážky".
No, buď z nich uděláš šesti metrového "hada", nebo plochu :-). Pokud budeš počítat plochu, tak klidně ignoruj tu díru uprostřed, protože "drážky".