You are viewing a single comment's thread:
Jo, někdo takový.
A v přijímači zářivé energie je anténa tedy jen kousek vertikálního drátu? To se mi zdá hodně neuvěřitelné. Vychází to cca na 5,7 m pro Plzeň.
View more
A v přijímači zářivé energie je anténa tedy jen kousek vertikálního drátu? To se mi zdá hodně neuvěřitelné.
Vychází to cca na 5,7 m pro Plzeň.
View more