You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Jo, někdo takový.

0E-8 BEE
1 comments
(edited)

A v přijímači zářivé energie je anténa tedy jen kousek vertikálního drátu? To se mi zdá hodně neuvěřitelné.
Vychází to cca na 5,7 m pro Plzeň.

0E-8 BEE