You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

No, buď z nich uděláš šesti metrového "hada", nebo plochu :-). Pokud budeš počítat plochu, tak klidně ignoruj tu díru uprostřed, protože "drážky".

0E-8 BEE
0 comments