You are viewing a single comment's thread:
Někdo ty sešity taky rituálně pálil ... Což by v dnešním suchu nebylo dobře. Každá doba chce svoje. Teď se papír vykupuje asi za 3,- Kč/kg. Kvůli tomu se dítě od kompu nezvedne.