You are viewing a single comment's thread:
Byly doby, kdy se učebnice dědily. Pracovní sešity a vůbec podobné věci jsme nosili do sběru a měli jsme na zmrzlinu :-) !WINE
Někdo ty sešity taky rituálně pálil ... Což by v dnešním suchu nebylo dobře. Každá doba chce svoje. Teď se papír vykupuje asi za 3,- Kč/kg. Kvůli tomu se dítě od kompu nezvedne.
Někdo ty sešity taky rituálně pálil ... Což by v dnešním suchu nebylo dobře. Každá doba chce svoje. Teď se papír vykupuje asi za 3,- Kč/kg. Kvůli tomu se dítě od kompu nezvedne.