You are viewing a single comment's thread:

RE: My Actifit Report Card: June 24 2026

Byly doby, kdy se učebnice dědily. Pracovní sešity a vůbec podobné věci jsme nosili do sběru a měli jsme na zmrzlinu :-)
!WINE

0.00000000 BEE
1 comments

Někdo ty sešity taky rituálně pálil ... Což by v dnešním suchu nebylo dobře. Každá doba chce svoje. Teď se papír vykupuje asi za 3,- Kč/kg. Kvůli tomu se dítě od kompu nezvedne.

0.00000000 BEE