You are viewing a single comment's thread:

RE: Klump?

Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :⁠-⁠)

0E-8 BEE
0 comments