You are viewing a single comment's thread:

RE: Klump?

Ne, že si toho natahám moc domů. Na odejití se těším.

0E-8 BEE
1 comments

Každý si zaslouží odpočinek. U nás byl jeden pán nešťastný, že ho v 85 letech propustili.
Jakpak teď v důchodu září :⁠-⁠)

0E-8 BEE