You are viewing a single comment's thread:
Mě polština přijde jako staročeština. Holt Poláci neměli Jana Husa.
V písemné formě to tak je. V ústním podání je to trochu složitější. !WINE
V písemné formě to tak je. V ústním podání je to trochu složitější.
!WINE