You are viewing a single comment's thread:
Polsko mám rád. Domluvím se a rozumím tamnímu životu. I když jsem tam byl jen dvakrát za život. !WINE
Mě polština přijde jako staročeština. Holt Poláci neměli Jana Husa.
V písemné formě to tak je. V ústním podání je to trochu složitější. !WINE
Mě polština přijde jako staročeština. Holt Poláci neměli Jana Husa.
V písemné formě to tak je. V ústním podání je to trochu složitější.
!WINE