You are viewing a single comment's thread:

RE: My Actifit Report Card: June 4 2026

Polsko mám rád. Domluvím se a rozumím tamnímu životu. I když jsem tam byl jen dvakrát za život.
!WINE

0E-8 BEE
1 comments

Mě polština přijde jako staročeština. Holt Poláci neměli Jana Husa.

0.06601266 BEE

V písemné formě to tak je. V ústním podání je to trochu složitější.
!WINE

0E-8 BEE