You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Geniální. To budu muset vyzkoušet, až se vrátím z další mise.

0E-8 BEE
1 comments

Geniální byl Tesla :-)

Ještě drobnost. Mezi anténou a zemí je kondenzátor. A když píšu "zem", tak je to opravdu zem. Jako bys "rozpůlil" bleskosvod a dal tam kondík :-)

0E-8 BEE