You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Geniální byl Tesla :-)

Ještě drobnost. Mezi anténou a zemí je kondenzátor. A když píšu "zem", tak je to opravdu zem. Jako bys "rozpůlil" bleskosvod a dal tam kondík :-)

0E-8 BEE
1 comments

Jak to asi vyřešil Tesla v tom autě, uzemnění tam jistě nebylo dobré. Jedině, že by vláčel po zemi nějaký drát či tak něco.
A anténa je pouhý smaltovaný drát definované délky?

0E-8 BEE