| 📍 Distance | 0.00 km |
| 🕒 Started At | 13/05/2026, 08:33:34 |
| 🕒 Ended At | 13/05/2026, 08:34:19 |
| ⏱ Duration | 0m 0s |
| ⚡ Avg Speed | 0.0 km/h |
| 🚀 Max Speed | 0.0 km/h |
| ⬆️ Elevation Up | 0 m |
| ⬇️ Elevation Down | 0 m |
| ↕️ Net Elevation | +0 m |
| 🏞️ Min Altitude | 285 m |
| 🏔 Max Altitude | 285 m |
| 🔥 Calories | 0 kcal |
| 🌱 CO₂ Saved | 0 g |
| 🌳 Trees Saved | 0.00 |
| 📍 Start Location | 45.05152, 9.27880 |
| 📌 GPS points | 1 |
prova
Posted via EcoTracker App 🌿 — track your routes, earn crypto.