![]()
| 📍 Distance | 0.06 km |
| 🕒 Started At | 13/05/2026, 08:12:08 |
| 🕒 Ended At | 13/05/2026, 08:13:04 |
| ⏱ Duration | 0m 20s |
| ⚡ Avg Speed | 10.6 km/h |
| 🚀 Max Speed | 49.6 km/h |
| ⬆️ Elevation Up | 0 m |
| ⬇️ Elevation Down | 0 m |
| ↕️ Net Elevation | +0 m |
| 🏞️ Min Altitude | 283 m |
| 🏔 Max Altitude | 283 m |
| 🔥 Calories | 1 kcal |
| 🌱 CO₂ Saved | 10 g |
| 🌳 Trees Saved | 0.00 |
| 📍 Start Location | 45.05163, 9.27875 |
| 📌 GPS points | 7 |
Posted via EcoTracker App 🌿 — track your routes, earn crypto.