| 📍 Distance | 0.01 km |
| 🕒 Started At | 12/05/2026, 12:01:29 |
| 🕒 Ended At | 12/05/2026, 12:02:15 |
| ⏱ Duration | 0m 14s |
| ⚡ Avg Speed | 1.8 km/h |
| 🚀 Max Speed | 3.8 km/h |
| ⬆️ Elevation Up | 0 m |
| ⬇️ Elevation Down | 0 m |
| ↕️ Net Elevation | +0 m |
| 🏔 Min Altitude | 283 m |
| 🏔 Max Altitude | 283 m |
| 🔥 Calories | 1 kcal |
| 🌱 CO₂ Saved | 1 g |
| 🌳 Trees Saved | 0.00 |
| 📍 Start Lat | 45.051548 |
| 📍 Start Lon | 9.278791 |
| 📌 GPS points | 2 |
Posted via EcoTracker App 🌿 — track your routes, earn crypto.