This is an update post on the activities recorded on 🌿 EcoTracker:
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 5 |
| Total Distance | 12.217 Km |
| Total Duration | 02:32:46 |
| Total Kcal | 623.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 2078 g |
| Total Trees Saved | 0.100 trees |
| Avg Speed | 4.01 km/h |
| Longest Walk | 6.063 Km |
| Max Duration | 01:15:33 |
| Max Kcal | 308.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1031 g |
| Max Trees Saved | 0.050 trees |
| Max Speed | 2.65 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 1 |
| Total Distance | 0.000 Km |
| Total Duration | 00:00:48 |
| Total Kcal | 6.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Total Trees Saved | 0.000 trees |
| Avg Speed | 0.00 km/h |
| Longest Walk | 0.000 Km |
| Max Duration | 00:00:48 |
| Max Kcal | 6.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Max Trees Saved | 0.000 trees |
| Max Speed | 0.32 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 36 |
| Total Distance | 34.924 Km |
| Total Duration | 08:44:59 |
| Total Kcal | 2140.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 5163 g |
| Total Trees Saved | 0.270 trees |
| Avg Speed | 2.17 km/h |
| Longest Walk | 6.063 Km |
| Max Duration | 01:38:34 |
| Max Kcal | 402.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1031 g |
| Max Trees Saved | 0.050 trees |
| Max Speed | 14.32 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 14 |
| Total Distance | 3.236 Km |
| Total Duration | 00:27:16 |
| Total Kcal | 191.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 550 g |
| Total Trees Saved | 0.030 trees |
| Avg Speed | 0.62 km/h |
| Longest Walk | 3.231 Km |
| Max Duration | 00:24:49 |
| Max Kcal | 174.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 549 g |
| Max Trees Saved | 0.030 trees |
| Max Speed | 8.34 km/h |
🌿 EcoTracker Google Play
🌿 EcoTracker APK
Hello.
The link to the app that you provided for Google Play doesn't exist, and the APK appears to be officially unauthorised by Apple, which means that it can be considered a possible phishing link.
Also, Steemit is considered a hacked chain, and its platform frontend as malicious application. This also relates to Blurt.
Congratulations @ecotracker! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)
Your next target is to reach 30 posts.
You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word
STOP