This is an update post on the activities recorded on 🌿 EcoTracker:
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 5 |
| Total Distance | 12.217 Km |
| Total Duration | 02:32:46 |
| Total Kcal | 623.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 2078 g |
| Total Trees Saved | 0.100 trees |
| Avg Speed | 4.01 km/h |
| Longest Walk | 6.063 Km |
| Max Duration | 01:15:33 |
| Max Kcal | 308.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1031 g |
| Max Trees Saved | 0.050 trees |
| Max Speed | 2.65 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 1 |
| Total Distance | 0.000 Km |
| Total Duration | 00:00:48 |
| Total Kcal | 6.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Total Trees Saved | 0.000 trees |
| Avg Speed | 0.00 km/h |
| Longest Walk | 0.000 Km |
| Max Duration | 00:00:48 |
| Max Kcal | 6.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Max Trees Saved | 0.000 trees |
| Max Speed | 0.32 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 21 |
| Total Distance | 57.858 Km |
| Total Duration | 03:43:07 |
| Total Kcal | 910.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 9837 g |
| Total Trees Saved | 0.490 trees |
| Avg Speed | 9.37 km/h |
| Longest Walk | 41.042 Km |
| Max Duration | 01:15:33 |
| Max Kcal | 308.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 6977 g |
| Max Trees Saved | 0.350 trees |
| Max Speed | 13.85 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 14 |
| Total Distance | 3.236 Km |
| Total Duration | 00:27:16 |
| Total Kcal | 191.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 550 g |
| Total Trees Saved | 0.030 trees |
| Avg Speed | 0.62 km/h |
| Longest Walk | 3.231 Km |
| Max Duration | 00:24:49 |
| Max Kcal | 174.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 549 g |
| Max Trees Saved | 0.030 trees |
| Max Speed | 8.34 km/h |
🌿 EcoTracker