This is an update post on the activities recorded on 🌿 EcoTracker:
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 5 |
| Total Distance | 12.217 Km |
| Total Duration | 02:32:46 |
| Total Kcal | 623.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 2078 g |
| Total Trees Saved | 0.100 trees |
| Avg Speed | 4.01 km/h |
| Longest Walk | 6.063 Km |
| Max Duration | 01:15:33 |
| Max Kcal | 308.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1031 g |
| Max Trees Saved | 0.050 trees |
| Max Speed | 2.65 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 1 |
| Total Distance | 0.000 Km |
| Total Duration | 00:00:48 |
| Total Kcal | 6.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Total Trees Saved | 0.000 trees |
| Avg Speed | 0.00 km/h |
| Longest Walk | 0.000 Km |
| Max Duration | 00:00:48 |
| Max Kcal | 6.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 0 g |
| Max Trees Saved | 0.000 trees |
| Max Speed | 0.32 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 9 |
| Total Distance | 12.220 Km |
| Total Duration | 02:33:28 |
| Total Kcal | 626.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 2079 g |
| Total Trees Saved | 0.100 trees |
| Avg Speed | 2.28 km/h |
| Longest Walk | 6.063 Km |
| Max Duration | 01:15:33 |
| Max Kcal | 308.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1031 g |
| Max Trees Saved | 0.050 trees |
| Max Speed | 2.65 km/h |
| Description | Value |
|---|---|
| Total rides | 2 |
| Total Distance | 0.005 Km |
| Total Duration | 00:01:09 |
| Total Kcal | 8.0 kcal |
| Total COâ‚‚ Saved | 1 g |
| Total Trees Saved | 0.000 trees |
| Avg Speed | 0.41 km/h |
| Longest Walk | 0.005 Km |
| Max Duration | 00:00:48 |
| Max Kcal | 6.0 kcal |
| Max COâ‚‚ Saved | 1 g |
| Max Trees Saved | 0.000 trees |
| Max Speed | 0.32 km/h |
🌿 EcoTracker
Congratulations @ecotracker! You have completed the following achievement on the Hive blockchain And have been rewarded with New badge(s)
Your next target is to reach 50 upvotes.
You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word
STOP