You are viewing a single comment's thread:
Jo, pohádky o mašinkách ... Černokněžník Zababa ... Šmoulové, Gumídci, Bolek a Lolek, Jen počkej zajíci ... Je to tak srašně dávno. A přitom je synovi teprv patnáct. !WINE
Přesně tak...
Přesně tak...