You are viewing a single comment's thread:

RE: [PL /ENG] My Actifit Report Card: June 4 2026

Dajcie spokój z tą pogodą. My drugi dzień z rzędu Tatry przekładamy, bo już nawet alerty przyszły pogodowe RCB, ale niby jutro jest nadzieja. Gdzie się wybieraliście?

0E-8 BEE
1 comments

Gdziekolwiek 😂 ⛰️
Ale no siedzimy w Ustroniu więc gdzieś tu 🙂

0E-8 BEE