You are viewing a single comment's thread:
Dajcie spokój z tą pogodą. My drugi dzień z rzędu Tatry przekładamy, bo już nawet alerty przyszły pogodowe RCB, ale niby jutro jest nadzieja. Gdzie się wybieraliście?
Gdziekolwiek 😂 ⛰️ Ale no siedzimy w Ustroniu więc gdzieś tu 🙂
Gdziekolwiek 😂 ⛰️
Ale no siedzimy w Ustroniu więc gdzieś tu 🙂