You are viewing a single comment's thread:
Jedna mise za druhou ... Pokud rád cestuješ, dobré místo. !WINE
Nojo, ale rodina doma trpí :-)
Je lepší, když rodina trpí, než aby si oddechla ... !WINE
View more
Nojo, ale rodina doma trpí :-)
Je lepší, když rodina trpí, než aby si oddechla ...
!WINE
View more