You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

A s tou frekvencí země jsi vyčetl z dalších Teslových patentů?

0E-8 BEE
1 comments

Přímo o tom nebyla zmínka. Pomohla mi náhoda. Jen letmo se zmiňoval o "harmonických kmitech". Pak už jsem si jen dával jednotlivé věci dohromady :-).

0E-8 BEE