You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Takže to dávalo malé napětí.

0E-8 BEE
1 comments

Max. do 5V. Dostal jsem se ale na stabilních 24V. Celé to "krachlo" na vlhkosti. Nenastudoval jsem pořádně "vakuaci" a používal drát z kabelu, který nebyl smaltovaný.

0E-8 BEE