You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Spoustu používaných ale nedefinovaných věcí bylo "doobjeveno" později :-)
Nějak si tu anténu nevybavuji. Mám v hlavě jen tu "nataženou z kopce na kopec" s odbočkou asi v první pětině délky drátu.

0E-8 BEE
1 comments

Vím, že jsi používal nějaká spojená CD.

0E-8 BEE