You are viewing a single comment's thread:
Spoustu používaných ale nedefinovaných věcí bylo "doobjeveno" později :-) Nějak si tu anténu nevybavuji. Mám v hlavě jen tu "nataženou z kopce na kopec" s odbočkou asi v první pětině délky drátu.
Vím, že jsi používal nějaká spojená CD.
View more
Vím, že jsi používal nějaká spojená CD.
View more