You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

:-)
Aby to nestihl někdo dříve!

0E-8 BEE
1 comments
(edited)

Jojo.

Veškeré informace jsi našel v Teslově patentu?
:⁠-⁠)

Klasická anténa pro Shumannovu rezonanci by měla neskutečnou délku...

0E-8 BEE