You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

No, "utáhlo" to 5W žárovku. Pohořel jsem hlavně na izolaci. Takže anténu i zemění nejspíš zalít do pryskyřice.
"Výkon" si prostě "naklepeš". Záleží na typu jiskřiště. Ampéry jsou stejně jen nějaký počet zkratů za určitý časový úsek. V zásuvce je nenajdeš :-)

0E-8 BEE
1 comments

Rozhodně by toto zařízení stálo za podrobný výzkum.

0E-8 BEE