You are viewing a single comment's thread:

RE: Small jammer / malá rušička

Je to lepší než fotovoltaika. Funguje to i za tmy :-).
Nějakou "bezpečnostní výhybku" by to ale chtělo. Nevím, jak se to povedlo, ale jednou mi "shořel" kondenzátor a to měl vydržet 400V.

0E-8 BEE
1 comments

Chtělo by to kondenzátor přemostit bezpečnostním jiskřištěm, taková jsou třeba na trolejových vedeních u vlaku.
Napětí může být vysoké. Otázkou je, jaký proud, potažmo jaký výkon je schopno zařízení dodat.

0E-8 BEE