You are viewing a single comment's thread:
Bez "vyladěné" antény a jiskřiště dával běžně 24V. Po vyladění a přes trafo bych si na to sáhnout nechtěl :-)
Zajímavé. Jistě by našel nějaké praktické využití. Otázkou je, nakolik by byl bezpečný. Hlavně před bouřkou...
View more
Zajímavé. Jistě by našel nějaké praktické využití. Otázkou je, nakolik by byl bezpečný. Hlavně před bouřkou...
View more