You are viewing a single comment's thread:

RE: Klump?

Hromadit věci doma jsem přestal. Teď hromadím v práci.

0E-8 BEE
1 comments

NO, já v práci končím ... Vyklízím. Trochu se bojím.

0E-8 BEE

Odejití?

0E-8 BEE