ua-promoter запустив унікальний інвестиційний токен UAP

avatar

Економіка Hive постійно змінюється, навіть кураторська винагорода не є стабільною і залежить від багатьох факторів. Це не дозволяє сплачувати достатньо високі відсотки спонсорам проекту, тим, хто делегував HIVE для ua-promoter. Також, давно назріла проблема маленьких виплат в партнерській програмі.

У ua-promoter є додатковий дохід у вигляді бенефіціарної винагороди, оплати за користування сервісом підтримки авторів та відсоток від обміну між Hive та Kuna Code.
Ці доходи спрямовано на токен UAP. (крім відсотка за обмін Hive-Kuna, це в найближчих планах)

image.png

Для вирішення цих проблем створено токен UAP

  • Максимальна пропозиція токену: 10000
  • Токен дефляційний
  • Перший випуск токена починається в Червні 2022 з 100 UAP
  • Щомісяця випуск токена зменшується на 1%

image.png

Завдяки Hive-Engine Diesel Pool, високому додатковому доходу та дефляційній моделі, ціна токена відносно HIVE буде завжди зростати. Навіть якщо всі випущені токени будуть водночас обміняні на Hive через Swap в Hive-Engine, наступного місяця, токен буде коштувати ще більше.

Як це працює:

ua-promoter відправляє зароблені HIVE/HBD на @uapb акаунт. Тут HBD автоматично конвертуються в HIVE. HIVE відправляються в Hive-Engine, де автоматично купується UAP токен та додається SWAP.HIVE та UAP до Diesel Pool SWAP.HIVE/UAP
Токени в Diesel Pool додаються "довічно". Довічно, мається на увазі, що токени будуть знаходитись там весь час, поки існуватиме Hive-Engine/Diesel Pools. Якщо Diesel Pools припинять існувати, токени UAP будуть спалені, а HIVE повернуться в ua-promoter та будуть конвертовані в VESTS (HIVE Power Up, чи інша назва HP).

Постійне надходження HIVE до пула SWAP.HIVE/UAP водночас з зменшенням випуску UAP токена забезпечить безперервне зростання ціни UAP токена відносно HIVE.
Це робить токен UAP привабливим інвестиційним токеном в екосистемі Hive-Engine

Як отримати UAP токен?

Делегувати ua-promoter HP

Кожного тижня, на додачу до звичайної виплати спонсорам кураторської винагороди, додатково 15% токенів UAP, від місячного випуску, буде розподілено між спонсорами проекту. Якщо ви отримуєте голоси від ua-promoter, то ви - користувач, а не спонсор.

Залучати нових користувачів до ua-promoter.

Використовуючи телеграм бот https://t.me/ua_promoter_bot чи Onboarding.

Кожного місяця між користувачами, котрі залучили нових активних блогерів до ua-promoter, буде розподілено 25% щомісячної емісії токенів. Докладніше про це буде окремий пост.

Обмінювати HIVE на Kuna Code

Щомісяця 10% UAP токенів будет розподілено між користувачами, котрі здійснили обмін між HIVE та Kuna Code використовуючи вебсайт чи телеграм бот https://t.me/ua_promoter_bot

Придбати UAP безпосередньо на Hive-Engine

Для цього треба зайти на https://tribaldex.com/dieselpools/ або https://beeswap.dcity.io/swap вибрати SWAP.HIVE в верхньому меню та UAP в нижньому, та здійснити обмін.

Щомісячний розподіл токенів UAP

  • 60% спонсорам проекту (делегувавшим HP)
  • 25% партнерська винагорода за залучення нових користувачів
  • 10% винагорода за обмін між HIVE та Kuna Code
  • 5% у фонд ua-promoter (будуть зберігатись на акаунті @uapf). Фонд буде використовуватись для конкурсів або інших заохочень.


0
0
0.000
2 comments